Niedziela 4 października 2020 r.

  1. Kościół w Chmielnie został poddany dezynfekcji i jest otwarty. Jest możliwość indywidualnego nawiedzenia Najświętszego Sakramentu od 8:00 -18:00.

  2. W najbliższą niedziele Msze św. w naszym kościele o godz. 7:00; 9:00; 11:00 i 18:00. Z pomocą duszpasterską przyjedzie ks. Prefekt Seminarium Duchownego w Pelplinie. Ks. Prefekt będzie sprawował Msze św. w pierwszej intencji zgłoszonej na daną godzinę;  Msze św. w pozostałych intencjach będą sprawowane na plebanii przez ks. Proboszcza i ks. Wikariusza.

  3. Na Mszy św. o godz. 11:00 będzie poświęcenie różańców dzieci I Komunijnych *).

  4. Nie będzie Mszy św. o godz. 14:00, ale członkowie Róży Różańcowej zapraszają na godz. 14:00 na modlitwę Różańcową.

  5. Prosimy o modlitwę za ks. Prałata seniora.

 

*) Oczywiście jeśli część dzieci klasach III jest pod nadzorem epidemiologicznym zostają w domach, a poświęcenie Różańców odbędzie się w bezpiecznym terminie. Część dzieci nie ma takich zaleceń pozostania w domach i dla nich będzie poświęcenie Różańców na Mszy św. o godz. 11:00.

1184total visits,1visits today

O autorze

Zostaw wiadomość

*

captcha *