Od Agnieszki

Cześć mam na imię Agnieszka. Mam 12 lat.

Wielu z Was zna mnie z kościoła. Opowiadałam z rodzicami o naszej rodzinnej misji w Paragwaju i Kolumbii.

Przygotowałam dla Was konkursy, zagadki i inspiracje jak spędzić wartościowo czas. Będą zadania i informacje dla różnych grup wiekowych i dla dzieci, i dla nastolatków.

Młodsze dzieci też zapraszam do naszych zabaw jeżeli rodzice zechcą Wam pomóc w internetowym kontakcie ze mną. Zagadki i konkursy (szczególnie rysunkowe) będą też dla Was.

Epidemia koronowirusa nie pozwoliła nam pojechać w marcu na misję do domu dziecka w Indonezji. Tak jak Wy jestem teraz w domu i chciałabym ten czas spędzić ciekawie.

Na początek zapraszam do rozwiązania pierwszego rebusu.

Za każde prawidłowe rozwiązanie będziecie zbierać punkty.

Osoby z najwyższą ilością punktów otrzymają nagrody. Rozstrzygniemy konkurs i wręczymy nagrody  po okresie kwarantanny, kiedy już będziemy mogli wszyscy spotkać się w kościele.

Najpierw jednak chciałabym Was poznać. Napiszcie kilka słów o sobie.

Jak masz na imię ? Ile masz lat ? Czym się interesujesz ? Co lubisz ?

Jakie jest Twoje ulubione zwierzę ? Ulubiona potrawa ? Ulubiony film ? Ulubiony serial ?

Napiszcie do mnie choć kilka zdań. Możecie napisać coś podobnego do informacji poniżej. Możecie napisać znacznie więcej i dodać rysunek (zdjęcie zrobione telefonem może być załącznikiem).

Mam na imię Agnieszka. Mam 12 lat (2007). Interesuję się historią, kinem, fantastyką oraz kulturą Japonii (manga, anime, origami). Lubię rysować, rozmawiać i podróżować.

Ulubione zwierzę:           kot

Ulubiona potrawa:        sushi i naleśniki

Ulubione filmy:               Opowieści z Narni, Władca pierścienia, Atramentowe serce,

Ulubiony serial:                Fineasz i Ferb, Między nami misiami

Ulubiona książka:           Hobbit, Baśniobór

Zapraszam Was do napisania do mnie.

Dane do kontaktu:

e-mail: gatitagnes@gmail.com

Messenger: Aga Chmielno

Czekam na wasze e-maile i wiadomości poprzez Messenger.

Wyślijcie też rozwiązanie rebusu. Za prawidłową odpowiedź zdobędziecie pierwszy punkt.

Przesyłam ciekawe linki:

Katechezy w internecie klasy 0-III codziennie godz. 11

Kochani rodzicie najmłodszych uczniów 🙂 lekcja Katechezy 🙂 w trochę innej formie 🙂 każdego dnia 🙂 na żywo polecam 🙂 klasy 0- III codziennie o 11.00 🙂

Przesyłam link do pierwszej lekcji o stworzeniu świata. Warto pokazać dzieciom i zasubskrybować aby otrzymywać wiadomości o kolejnych ciekawych programach w tym dobra zabawa i nauka słówek angielskich.

Wirtualne zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego

Wertuję internet. Jutro wyślę Wam  więcej propozycji. Dzisiaj polecam skorzystać z wirtualnego oprowadzenia po Muzeum Powstania Warszawskiego w Warszawie. Byłam tam na żywo. Warto zobaczyć i posłuchać kompetentnych przewodników.

📣📣📣 Od poniedziałku (16.03) Muzeum Powstania Warszawskiego łączy się z Wami on-line 📲💻 Codziennie minimum 4⃣ wejścia na żywo z ekspertami, którzy podzielą się swoją wiedzą i pasją. Do zobaczenia po drugiej stronie ekranów 👩‍🏫👨‍🏫➡👩‍💻👨‍💻

Rozkład jazdy od poniedziałku do piątku na czas kwarantanny
🔸Godz. 9.00
Wirtualne zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego
🔹Godz. 10.00
Lekcja historii on-line // Poziom: VII klasy szkoły podstawowej i starsi
🔸Godz. 12.00
Lekcja historii on-line // Poziom: uczniowie klas I-VI (szkoły podstawowe)
🔹Godz. 14.00
Wykład historyczny // Poziom: licealiści, studenci i wszyscy zainteresowani 😉

Czekam na wasze pomysły i inspiracje jak spędzić ciekawie i wartościowo ten czas kwarantanny.

Kolejne wiadomości ode mnie jutro. Ciao… Agnieszka