XIII Niedziela Zwykła

1. Witamy serdecznie wszystkich Miłych Gości, wypoczywających na naszej pięknej ziemi chmieleńskiej.
  2. Pragniemy podziękować wszystkim za obecność na wieczornych mszach św. w czasie trwania Oktawy Bożego Ciała. Dziękujemy dorosłym za posługę przy chorągwiach, dziewczynkom i opiekunkom za przygotowanie i sypanie kwiatków.
  3. Dzisiaj w niedzielę 26 czerwca o godz. 15:00 poświęcenie Krzyża Przydrożnego na Bukowinkach, na posesji pp. Reimer. Serdecznie zapraszamy mieszkańców okolic.
  4. W środę 29 czerwca – przypada dzień Odpustu Parafialnego – św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte w porządku niedzielnym – 7:00, 9:00, 11:00, 18:00.
  5. Uroczystej Sumie Odpustowej o 11:00 i procesji eucharystycznej będzie przewodniczył Biskup Pomocniczy, bp Arkadiusz Okroj. Najserdeczniej zapraszamy do udziału w naszym odpuście. Bardzo proszę o przygotowanie na procesję eucharystyczną baldachimu i sztandarów.
  6. W dzień odpustu parafialnego w imieniu Lokalnej Grupy Rybackiej, Stowarzyszenia „Katolickie Dzieło św. Ap. Piotra i Pawła, Kaszubskiej Fundacji „Nasza Checz” oraz Naszej Parafii, zapraszamy na „Święto Piotra Patrona Rybaków”. Zapraszamy do rybackiego miasteczka zabaw dla dzieci od 12:00 do 17:00, ok. godz. 15:45 na degustacje zupy św. Piotra oraz inne atrakcje na placu przy plebanii. Zapraszamy do udziału w odpuście parafialnym naszych parafian i gości.
  7. Chętnych wolontariuszy, którzy pomogą w organizacji naszej uroczystości zapraszamy do LGR na spotkanie organizacyjne w poniedziałek 27 czerwca o godz. 12:00.
  8. W czerwcu zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe przed Mszą św. wieczorną o godz. 17:45.
  9. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne I piątek i I sobota miesiąca. W I piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia oraz okazja do spowiedzi od 15:00 do 16:00. O godz. 16:00 komunia św. I piątkowa. W I sobotę zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo o 7:00.
  10. W I piątek i I sobotę odwiedzimy naszych chorych z komunią św. zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.
  11. W tygodnie wakacyjne lipca i sierpnia nie będą ukazywać się „Wiadomości Parafialne”. Wznowienie gazetki nastąpi w niedzielę 28 VIII 2022.
  12. Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego w codziennych pracach oraz w niedzielnym wypoczynku. SZCZĘŚĆ BOŻE.

Duszpasterze Parafii Chmieleńskiej