IV Niedziela Wielkiego Postu

 

  1. W naszej rodzinie parafialnej w dniach 2-5 IV przeżywać będziemy rekolekcje wielkopostne ze św. Michałem Archaniołem. W tych bowiem dniach w naszej parafii będziemy gościć figurę św. Michała Archanioła, a rekolekcje poprowadzi o. Jacek – Michaelita. W sobotę 25 III rozpoczynamy modlitwę nowenny (nabożeństwo po Mszy św. wieczornej) przygotowującej nas do tego wydarzenia.
  2. Nabożeństwa wielkopostne:
  • Droga Krzyżowa w piątek o 16:00 (dla dzieci) i 18:00 (dla dorosłych i młodzieży).
  • Gorzkie Żale w niedzielę o 15:00 z kazaniem pasyjnym.
  1. Zapraszamy młodzież klas VIII na spotkanie formacyjne w niedzielę 19 III po sumie ok. 12:00.
  2. Uroczystość św. Józefa w tym roku obchodzimy 20 III (poniedziałek). Msza św. dodatkowa o 10:00. Zachęcamy do obecności na Mszy św. i zachowania świątecznego charakteru nie z konieczności, lecz z potrzeby serca.
  3. W Uroczystość św. Józefa, Ksiądz Biskup Arkadiusz Okroj udzieli sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii na Mszy św. o 18:00 (poniedziałek 20 III). W tych dniach pamiętajmy o towarzyszeniu w modlitwie naszej Młodzieży.
  4. W sobotę 25 III przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza św. dodatkowa o 10:00. W ten dzień obchodzimy Dzień Świętości Życia i Dzieła Duchowej Adopcji oraz rocznicę reorganizacji Diecezji. Podczas Mszy świętej chętni mogą włączyć się w dzieło duchowej adopcji.
  5. W poniedziałek 27 III po Mszy św. wieczornej spotkanie przed pielgrzymką do Warszawy i Niepokalanowa. Proszę o gotowość na dopełnienie wszelkich formalności.
  6. Wszystkim życzymy Błogosławieństwa Bożego w kolejnym tygodniu Wielkiego Postu, SZCZĘŚĆ BOŻE.

 

.

Duszpasterze Parafii Chmieleńskiej

 

 

104361total visits,3visits today