XXVIII Niedziela Zwykła

1. Trwa miesiąc październik, a wraz z nim nabożeństwa różańcowe – zapraszamy na nie codziennie o 17:30. Dla dzieci w poniedziałki i środy o 17:00.
    2. Dzisiaj obchodzimy „Dzień Papieski”, pod hasłem „Wstańcie, chodźmy”. Z okazji Dnia Papieskiego odbędzie się zbiórka do skarbonek na rzecz fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” na stypendia dla uzdolnionej młodzieży. Za wszystkie ofiary składamy Bóg zapłać.
    3. W dzisiejszy, niedzielny wieczór 13 X, gorąco zapraszamy do naszej świątyni na 19:00 na „Wieczór Wdzięczności” – spektakl słowno-muzyczny w wyk. m.in. chóru „Discantus” z Gowidlina. Tym wydarzeniem pragniemy podziękować Bogu za dar papieża-Polaka.
    4. Druga niedziela miesiąca jest w naszej parafii szczególnym czasem wdzięczności dla wszystkich parafian za zrozumienie i wspólną troskę o naszą Świątynię i obiekty parafialne. Za wszelkie ofiary składane podczas kolekty niedzielnej i prywatnie bardzo dziękujemy.
    5. W dniu 14 X obchodzi swoje urodziny ks. Prałat Andrzej Miszewski, długoletni proboszcz naszej parafii. W imieniu całej wspólnoty parafialnej składamy najlepsze życzenia na kolejne lata
      w naszej wspólnocie parafialnej.
    6. W dniu 14 X obchodzimy Dzień Nauczyciela. Z tej okazji wszystkim nauczycielom życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej w ich trudnej i odpowiedzialnej pracy.
    7. We wtorek 15 X nasi parafianie wraz z ks. Proboszczem wyruszają na pielgrzymkę śladami św. Pawła do Turcji. Pielgrzymi zapewniają wszystkich o modlitwie i także o nią proszą.
    8. W przyszłą niedzielę 20 X w przeprowadzane będą badania praktyk duszpasterskich, tj. Ilość wiernych na mszy św. oraz przy Komunii św.
    9. Już niedługo w Kościele obchodzimy święta: Wszystkich Świętych oraz wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Zapraszamy do modlitwy za naszych zmarłych. Od dzisiaj można zabrać do wypisania kartki wypominkowe jednorazowe i na tzw. msze św. zbiorowe. Wypisane kartki przynosimy do biura parafialnego. Natomiast wypominki roczne prosimy zgłaszać
      w biurze parafialnym przez cały listopad. SZCZĘŚĆ BOŻE.

Duszpasterze Parafii Chmieleńskiej