XXIX Niedziela Zwykła

1. W dzisiejszą niedzielę przed kościołem zbiórka pieniężna na rzecz Hospicjum w Kartuzach, Pola Nadziei – Dwa Światy 2021. Za każdy życzliwy gest serdecznie dziękujemy.
  2. Serdecznie dziękuję za ofiary składane w minioną niedzielę inwestycyjną i za ofiary składane na stypendialne „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Za wszelką Waszą życzliwość i hojność, Bóg Zapłać.
  3. W dzisiejszą niedzielę gościmy siostry ze Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia z prelekcją na temat „Cudownego Medalika”.
  4. Trwa miesiąc październik. Zapraszamy na różaniec codziennie o godzinie 17:30. Dzieci zapraszamy w poniedziałki i środy o godz. 17:00.
  5. Już niedługo w Kościele obchodzimy święta: Wszystkich Świętych oraz wspomnienie wszystkich zmarłych. Zapraszamy do modlitwy za naszych zmarłych. W gablocie pod chórem można zabrać do wypisania kartki wypominkowe jednorazowe i na tzw. msze św. zbiorowe. Wypisane kartki przynosimy do biura parafialnego. Wypominki roczne prosimy zgłaszać w biurze parafialnym przez cały listopad.
  6. Przypominamy o zgłaszaniu informacji o grobach zaniedbanych i wolnych miejscach. Jeśli nie będziemy mieli informacji o tych opuszczonych grobach staną się miejscami na nowe pochówki. Pragnę poinformować, że na cmentarzu jest ponad 500 grobów, których nie znamy statusu.
  7. Młodzież klas VIII zapraszamy w poniedziałek 18 X o 18:00 na Mszę św. i spotkanie rozpoczynające cykl dwuletniego przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  8. W przyszłą niedzielę 24 X na godz. 14:00 zapraszamy na Mszę św. i spotkanie popielgrzymkowe „Pielgrzymki na Podlasie”.
  9. Wszystkim naszym parafianom życzymy Błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu. SZCZĘŚĆ BOŻE.

Duszpasterze Parafii Chmieleńskiej