VIII Niedziela Wielkanocna – Zesłanie Ducha Świętego

1. Dzisiaj w Kościele przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Jutro, 1 VI, II dzień Zielonych Świątek – Święto NMP Matki Kościoła. Zapraszamy na dodatkową Mszę św. o 10:00.
  2. Kościół w Polsce respektuje wytyczne władz państwowych odnośnie łagodzenia obostrzeń i nieobowiązywania już limitu osób w kościele. Proszę jednak wszystkich parafian o zachowanie bezpiecznego dystansu w kościele i nadal zakrywanie ust i nosa.
  3. Uroczystości I Komunii św. w naszej Parafii odbędą się w 4 grupach dzieci, w sobotę 13 VI o godz. 10:00 i 12:00 oraz niedzielę 14 VI również o godz. 10:00 i 12:00. Spowiedź dla dzieci w piątek 12 VI od godz. 15:00.
  4. Od poniedziałku 1 VI, zapraszamy wszystkich do naszego chmieleńskiego kościoła na godz. 17:45 na Nabożeństwo Czerwcowe, a po Mszy św. Różaniec Dziękczynny za oddalanie od nas epidemii.
  5. Od 1 czerwca nie będzie już transmisji Różańca o 20:30 i Mszy św. o 11:00 na kanale You Tube.
  6. W najbliższym tygodniu dni eucharystyczne. W pierwszy czwartek modlimy się za kapłanów i o powołania kapłańskie i misyjne. Zapraszamy wieczorem po Mszy św. na Godzinę Świętą. W I piątek miesiąca zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i adoracji Najświętszego Sakramentu od 15:00, w tym czasie okazja do spowiedzi świętej, a o 16:00 komunia św. I piątkowa. W I piątek, 5 VI, odwiedzimy naszych chorych z Komunią św. W I sobotę miesiąca zapraszamy na poranną Mszę św. z   modlitwą   różańcową   wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi.
  7. Dzisiaj chcemy serdecznie podziękować Panu Bogu za dar kapłaństwa oraz za modlitwy, które towarzyszą naszej pracy duszpasterskiej, dziękujemy także za życzenia i wyrazy pamięci.
  • Prałat obchodzi 2 czerwca 57 rocznicę święceń kapłańskich;
  • Proboszcz, 29 maja obchodził 26 rocznicę święceń kapłańskich;
  • Tomasz, 23 maja obchodził 5 rocznicę święceń kapłańskich.
  1. Wszystkich Parafian zawierzamy Pani Naszej Chmieleńskiej. SZCZĘŚĆ BOŻE.

Duszpasterze Parafii Chmieleńskiej

42074total visits,29visits today