Ogłoszenie od ks. Proboszcza

Kochani parafianie!

 

Rząd Polski w obliczu „powolnego” wygaszania epidemii wprowadza kolejne zwolnienia z obostrzeń. Od Niedzieli Zesłania Ducha św. tj. 31 maja, nie ma limitu osób w Kościele, choć pozostał obowiązek zakrywania ust i nosa oraz dystansu między wiernymi.

Chcę zaprosić wszystkich do naszej świątyni Chmieleńskiej na Msze św. i nabożeństwa, które do tej pory były obarczone zakazami szczególnie jeśli chodzi o ilość wiernych.

Chcę bardzo serdecznie podziękować za Waszą odpowiedzialność względem bliźniego i stosowanie się do wytycznych Państwowych podczas trwania epidemii.

W uroczystość Zesłania Ducha św. zapraszam do wspólnego różańca (w Kościele lub przez kanał You Tube) o godz. 20.30, jako wyraz naszego uwielbienia Boga i wdzięczności za oddalanie od nas epidemii.

Od II dnia Zielonych Świątek tj. 1 czerwca, zapraszam do naszej świątyni (zawieszamy transmisję nabożeństwa wieczornego o godz. 20:30) na nabożeństwo czerwcowe o godz. 17:45, Mszę św. o godz. 18:00 i Różaniec wdzięczności (do Niedzieli Trójcy Najświętszej, tj. do 7 czerwca br.).

Wszystkich Parafian proszę o modlitwę o ustanie epidemii.

 

Proboszcz

82total visits,1visits today

O autorze

Zostaw wiadomość

*

captcha *