Ogłoszenie porządkowe ks. Proboszcza

W posluszeństwie ks. Biskupowi ogłasza się że na każdą Mszę św. może do kościoła wejść maksymalnie 50 osób. W czasie Mszy św. niedzielnych nie będzie zbiórki na tacę. Dobrowolne ofiary można składać do skarbonek w kościele. Kościół będzie otwarty cały  dzień – zachęcam do indywidualnej modlitwy i adoracji Najświętszego Sakramentu. Zachęcam do zabierania naszych Wiadomości wyłożonych w kościele.  Nabożeństwa wielkopostne – Drogę Krzyżową i Gorzkie Żale proszę odmawiać w rodzinach w domu w zwykłych godzinach celebracji.  Przypominam, że ks. Biskup udzielił dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnych i świątecznych Mszach św. w kościele – zachęcam do uczestnictwa w domu za pośrednictwem mediów (informacja o transmisjach na naszej stronie głównej)

136total visits,1visits today

O autorze

Zostaw wiadomość

*

captcha *