Ogloszenie porządkowe Nr. 2 ks. Proboszcza

Kochani parafianie – PILNE

Rząd Polski w obliczu zagrożenia eskalacją epidemii wprowadza kolejne obostrzenia dotyczące zgromadzeń religijnych. W związku z tym od jutra tj. 25 marca na Msze św. zapraszamy tylko te osoby, które zamówiły intencje, w liczbie nie przekraczającej 5 osób.

Również od jutra, tj. 25 marca Msze św. wieczorne (z przyjętymi dwiema intencjami) proponujemy rozdzielić i tak pierwsza z listy będzie odprawiana o godz. 18:00 (z udziałem max. 5 osób) i druga intencja o godz. 18:30 (również z udziałem max. 5 osób). W najbliższą niedzielę Msze św. o godz. 7:00 (dwie intencje) i o godz. 9:00 (dwie intencje). Proponujemy rozdzielić intencje i tak pierwsza z listy będzie odprawiana o godz. 7:00 (z udziałem max. 5 osób) i druga intencja o godz. 7:40 (również z udziałem max. 5 osób) oraz rozdzielić intencje przyjętą na godz. 9:00, pierwsza z listy będzie odprawiana o godz. 9:00 (z udziałem max. 5 osób) i druga intencja o godz. 9:40 (również z udziałem max. 5 osób).

Mam nadzieje, że wszyscy rozumiemy wprowadzenie obostrzeń i do nich się dostosujemy. Bardzo o to proszę. Zachęcamy także wszystkich do pozostania w domach i prosimy o łączność duchową z nami.

Msza św. niedzielna o godz:11.00 będzie transmitowana na kanale You Tube.

Wszystkich Parafian proszę o modlitwę.

151total visits,1visits today

O autorze

Zostaw wiadomość

*

captcha *