Przygotowanie do Lednicy

3 maja ruszają 33 – dniowe rekolekcje dla młodzieży z całej Polski – w ramach przygotowania do Lednicy.

Od 3 maja – każdego dnia będą się ukazywały filmiki rekolekcyjne na kanale LEDNICA 2000:
1. Na Youtube: https://www.youtube.com/user/lednica2000/videos
2. Na Facebooku: https://www.facebook.com/lednica2000/

CAŁY TWÓJ

Kochani,

dziękujemy Wam za wszystkie pytania o losy tegorocznego XXIV Spotkania Młodych LEDNICA 2000. To dla nas znak, że Lednica jest naszym wspólnym dziełem, o które razem się troszczymy!

6 czerwca 2020 pragniemy być razem. Jednak w tym roku – z uwagi na sytuację i w poczuciu odpowiedzialności – przenosimy Spotkanie z Pól Lednickich do… Waszych domów. Chcemy się połączyć z Wami przez Internet i wszystkie możliwe środki przekazu. Do tegorocznego hasła „Cały Twój” dodajemy #Lednicawdomu. Zaproście nas więc do siebie (macie wprawę!☺), a my zaprosimy Was na Pola Lednickie. Mamy ogromną nadzieję, że połączycie się z nami duchowo.

W tym roku na 6 czerwca zapraszamy każdego z Was, wszystkie grupy, które zazwyczaj spotykają się w różnych terminach, a więc: Młodych, Dzieci, Seniorów i Motocyklistów. To dopiero będzie nowy wymiar. To będzie petarda!

Lednica to entuzjazm wiary, a więc niech on trwa! Chcemy razem z Wami celebrować to, co w Spotkaniach Lednickich najpiękniejsze – wybór Chrystusa, radość i uśmiech, śpiew, taniec, wspólną modlitwę i adorację. Zrobimy, co w naszej mocy, abyśmy mogli tego razem doświadczyć jak najpełniej. Zapraszamy Was, by już dziś, w pełnym zaufaniu Bogu, powierzyć ten czas przygotowań i powiedzieć: „Cały Twój”.

W tym wyjątkowym roku nie może Was z nami zabraknąć! Bądźmy razem 6 czerwca!

Śledźcie nasze media społecznościowe (Facebook, Instagram, Twitter, YouTube) oraz stronę www.lednica2000.pl, gdzie na bieżąco będziemy komunikowali szczegóły dotyczące Spotkania.

263total visits,1visits today

O autorze

Zostaw wiadomość

*

captcha *