Q&A Czy mogę jeszcze dołączyć do konkursów ?

Q&A (questions & Answers czyli pytania i odpowiedzi) :

1. Czy można dołączyć do konkursu po kilku dniach ? Czy mam szansę jeszcze na nagrodę w konkursach ? Czy mogę wysłać odpowiedzi na poprzednie rebusy ?

TAK! W każdej chwili możecie dołączyć do konkursu i zbierania punktów. Można wysłać odpowiedzi również do poprzednich rebusów. Znajdziecie je na wcześniejszych wpisach w zakładce MŁODZI.

1. Ile punktów dostaje się za rozwiązanie rebusów a ile za rysunki ?

Za prawidłowe rozwiązanie każdego rebusu 1 punkt

Za rysunek od 1 do 3 pkt

Za odpowiedź na zadane pytanie np. recenzja filmu, ulubione stacje drogi krzyżowej i uzasadnienie etc od 1 do 3 pkt

1. Czy mam szansę dostać nagrodę jak mam tylko 6 lat i nie umiem tak ładnie rysować jak starsze dzieci ?

TAK! Konkursy będą rozstrzygane w różnych grupach wiekowych.

A punkty dostaje się tez za sam udział i nawet jak ktoś nie ma wielkiego talentu to dostanie przynajmniej 1 punkt już za same wysłanie rysunku. Jak włoży więcej pracy w rysunek 2 punkty. A jak rysunek jest przepiękny to dostanie maksimum czyli 3 punkty za ruysunek.

1. Nie mogę skontaktować się z Tobą przez messengera. Dlaczego ? Co zrobić ? jak wysłać odpowiedź na pytanie ?

Nie widzę waszych wiadomości jeśli mnie najpierw nie zaprosicie do grona znajomych w messangerze.

Zaproście mnie w aplikacji messenger: Aga Chmielno

Albo napiszcie do mnie e-maila (mój e-mail to: gatitagnes@gmail.com) i podajcie swój nick na messengerze a wtedy ja was znajdę i zaproszę.