Kochani Parafianie,

na naszej stronie internetowej parafiachmielno.pl umieściliśmy dwie nowe zakładki MŁODZI i MISJE. W czasie trwania kwarantanny nasza rodzina misyjna MAK na bieżąco zamieszcza tam wpisy.

W zakładce MISJE  znajdziecie KĄCIK MISYJNY  a w nim informacje, opowieści i refleksje misyjne przygotowane przez naszych świeckich misjonarzy – Kasię i Marka.

Natomiast w zakładce MŁODZI  znajdziecie COŚ DLA DZIECI I NASTOLATKÓW. Ich córka Agnieszka przedstawia propozycje wartościowego spędzenia czasu dla dzieci i młodzieży: konkursy, rebusy, krzyżówki, inspiracje i linki do ciekawych stron.

Wykorzystajmy tę formę kontaktu. Piszcie do nas i komentujcie wpisy.

Dzieci i młodzież zachęcam do udziału w konkursach przygotowanych przez Agnieszkę. Osoby z najwyższą ilością punktów otrzymają nagrody. Rozstrzygniemy konkursy i wręczymy nagrody  po okresie kwarantanny, kiedy już będziemy mogli wszyscy spotkać się w kościele.

Zapraszamy na naszą stronę !