Zbliża się Wielki Post

Kochani parafianie!

W Środę Popielcową tj. 17 lutego rozpoczyna się Wielki Post. Jest to okres w życiu parafii szczególnie intensywnego i pożytecznego korygowania życia każdego z nas. W tym okresie uczestniczymy w nabożeństwach Drogi Krzyżowej, nabożeństwie Gorzkich Żalów czy przeżywanych Rekolekcji Wielkopostnych, dla dorosłych, dla młodzieży i dzieci. Niestety w obecnej sytuacji epidemiologicznej, szczególnie ta ostatnia forma wymaga „innej” formuły. Z taką propozycją przychodzi nam wydział duszpasterski naszej Diecezji, który przygotował materiały do rekolekcji w naszych domach, a mianowicie podręcznik/przewodnik pt. „Aby odnowić Przymierze”. Zachęcamy do skorzystania z tych materiałów i dobrego przygotowania się przez cały okres Wielkiego Postu. Książka dostępna będzie w naszej świątyni od niedzieli 14 lutego. Zachęcamy i zapraszamy do skorzystania z tej propozycji.

1175total visits,2visits today

O autorze

Zostaw wiadomość

*

captcha *