Trwa okres Wielkiego Postu, który w Kościele zachęca wiernych do pokuty oraz osobistych postanowień i wyrzeczeń.
Nabożeństwa wielkopostne: droga krzyżowa w piątek o godzinie 16:00 (dla dzieci) i 18:00 (dla dorosłych i młodzieży); gorzkie żale w niedzielę o 15:00 z kazaniem pasyjnym.
Zapraszamy w pierwszy wtorek miesiąca, tj. 1 kwietnia na Mszę św. wieczorną wraz z nabożeństwem do św. Michała Archanioła.
W środę, 2 kwietnia po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie rodziców młodzieży, która 7 maja otrzyma sakrament bierzmowania.
W I czwartek miesiąca zapraszamy od godz. 17:00 do naszej świątyni na Godzinę świętą. W I piątek miesiąca zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i adoracji Najświętszego Sakramentu od godziny 15:00. W tym czasie okazja do spowiedzi świętej, a Komunia św. o godz. 16:00. W I sobotę miesiąca zapraszamy na Mszę św. oraz nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 7:00.
W I piątek i I sobotę miesiąca odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
W przyszłą niedzielę, tj. 6 kwietnia wolontariusze Kartuskiego Centrum Caritas w ramach akcji „Pola Nadziei” będą zbierać ofiary do puszek na rzecz domowego hospicjum w Kartuzach. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcjach towarzyszących. Szczegóły na plakatach.
Prosimy o kontakt z biurem parafialnym osoby, które mają zamówione intencje Mszy św. zbiorowej w dniu 7 maja o godz. 18:00.
Wszystkim życzymy Błogosławieństwa Bożego w kolejnym tygodniu Wielkiego Postu. Szczęść Boże.