III Niedziela Wielkanocy (14.04.2024 r.)

1. W dniach 14-20 kwietnia br.  przeżywamy XVI Tydzień Biblijny, a dzisiaj w niedzielę przeżywamy Ósme Narodowe Czytanie Pisma Świętego.
  2. Dziękujemy za ofiary składane do puszek na cele dobroczynne w związku z Niedzielą Miłosierdzia Bożego.
  3. W dniu 19 kwietnia br. nasza Parafia przeżywać będzie wizytację kanoniczną Biskupa Pelplińskiego. Ksiądz Biskup odwiedzi m.in. Szkołę w Chmielnie, odwiedzi rodziców naszych kleryków i spotka się z Radą Parafialną.
  4. W dniu wizytacji, tj. 19 kwietnia o godz. 12.30, Ksiądz Biskup poprowadzi modlitwę za naszych zmarłych na cmentarzu parafialnym. Zapraszamy naszych parafian do wspólnej modlitwy na cmentarzu.
  5. W dniu wizytacji, tj. 19 kwietnia o godz. 18.00, Ks. Biskup będzie celebrował Msze św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.
  6. W środę, 17 kwietnia, po Mszy św. wieczornej odbędzie się w kościele próba przed uroczystością udzielenia sakramentu bierzmowania. Jest ona obowiązkowa dla kandydatów do bierzmowania oraz, w miarę możliwości, dla ich świadków. W czwartek natomiast, 18 kwietnia, spowiedź dla młodzieży bierzmowanej oraz dla rodziców i świadków od godz. 16.00 oraz od godz. 18.30.
  7. W każdy czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. W tym czasie można skorzystać z sakramentu pokuty.
  8. W piątek zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30. Wszystkim życzymy radości i mocy Zmartwychwstałego. Szczęść Boże.