IV Niedziela Adwentu (24.12.2023 r.)

  1. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Parafianom za świadectwo wiary w okresie adwentowym, za uczestniczenie w rekolekcjach adwentowych: w codziennej obecności na roratach i dary Waszej życzliwości.
  2. Pragniemy serdecznie podziękować za pomoc w przygotowaniu świątyni do Uroczystości Świąt Bożego Narodzenia, za ofiarowane choinki, za świąteczne wysprzątanie i przystrojenie kościoła, za dary na stół świąteczny i wiele innych przejawów Waszej dobroci. Za przygotowanie Liturgii dziękujemy naszym klerykom, panu organiście, panu szafarzowi oraz służbie liturgicznej.
  3. Zapraszamy dziś w Wieczór Wigilijny na Msze św.: o godz. 21:00 i o godz. 00:00 („Pasterka”). Celebracji świątecznej o godz. 21:00 przewodniczyć będzie JE Ks. Biskup Pomocniczy dr Arkadiusz Okroj.
  4. W I Święto Bożego Narodzenia Msze Święte: o 9:00, 11:00 oraz o 18:00. Nie będzie Mszy św. o godzinie 7:00.
  5. W II Święto Bożego Narodzenia (wtorek) – święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze św. w porządku świątecznym.
  6. W środę, 27 grudnia po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Koncert Kolęd w wykonaniu artystów z Trójmiasta.
  7. W czwartek zapraszamy na godzinę świętą od 18:00 do 19:00, a w piątek o godz. 18:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  8. Wizyty kolędowe w domach rozpoczniemy 28 grudnia br. W czasie kolędowym Msze św. wieczorne w tygodniu i w niedziele o godz. 19:00 (z wyjątkiem niedzieli „sylwestrowej”).
  9. W niedzielę, 31 grudnia przeżywamy ostatni dzień 2023 roku. Podczas Mszy św. o godz. 11:00 dziękować będziemy za miniony rok i prosić Boże Dzieciątko o Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na cały Nowy Rok. Msza św. niedzielna wieczorna o godz. 18:00.
  10. Wszystkim życzymy Błogosławieństwa Bożego na ostanie dni starego roku i pięknego rozpoczęcia dni nowego roku AD 2024. Szczęść Boże.