IX Niedziela zwykła (2.06.2024 r.)

  1. Dziękujemy Parafianom i Gościom za udział w Uroczystości Bożego Ciała. Dziękujemy gospodarzom posesji i osobom, którzy zatroszczyli się o poszczególne ołtarze, dziękujemy dziewczynkom sypiącym kwiaty i ich opiekunkom, dziękujemy młodzieży od feretronów z Zespołu „Chmielanie”, paniom i panom od chorągwi i baldachimu i całej służbie liturgicznej, dzieciom pierwszokomunijnym, dzieciom z parafialnego koła misyjnego, pani katechetce, panu Organiście i oczywiście naszej orkiestrze. Dziękujemy za dekoracje domów z okazji uroczystości. Dziękujemy władzom Gminy oraz naszym strażakom za zabezpieczenie trasy i zapewnienie porządku. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
  2. W poniedziałek 3 czerwca, tj. pierwszy poniedziałek miesiąca, serdecznie zapraszamy na Różaniec o godz. 17:30 i Mszę św. wraz procesją eucharystyczną i nabożeństwem do MB Śnieżnej.
  3. We wtorek, 4 czerwca zapraszamy na godz. 18:00, na Msze św. wieczorną z procesją eucharystyczną i nabożeństwem do św. Michała Archanioła.
  4. W środę zapraszamy na godz. 18:00, na nowennę do MB Nieustającej Pomocy oraz Mszę św. wieczorną wraz z procesją eucharystyczną.
  5. W I czwartek miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00 i na zakończenie adoracji procesją eucharystyczna. Po niej Msza św.   
  6. W piątek, 7 czerwca, w Kościele przeżywamy I piątek miesiąca i uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00, okazja do spowiedzi św., komunia św. pierwszopiątkowa o godz. 16:00. Wieczorem zapraszamy na godz. 18:00 na Mszę św. i procesję eucharystyczną oraz Uroczyste Poświęcenie naszej Parafii Sercu Jezusa i Sercu Maryi. 
  7. Witamy wszystkich Miłych Gości, wypoczywających na naszej pięknej ziemi chmieleńskiej i życzymy udanego pobytu. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i Błogosławieństwa Bożego w codziennych pracach i wypoczynku.