V Niedziela Wielkanocy (28.04.2024 r.)

  1. W poniedziałek, 29 kwietnia, zapraszamy na godz. 17:00 na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
  2. W środę, 1 maja, rozpoczynamy maryjny miesiąc – maj. Przez cały miesiąc zapraszamy na nabożeństwa majowe w kościele – w niedziele i dni powszednie przed Mszą św. o godz. 17:30. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych także przy krzyżach i kapliczkach.
  3. W piątek, 3 maja, uroczystość NMP Królowej Polski, głównej patronki Polski i rocznica ustanowienia Konstytucji 3 maja. Msze św. w porządku niedzielnym. Podczas Mszy św. odnowimy Milenijny Akt oddania Polski. Zachęcamy do udekorowania swoich domów flagami narodowymi na Dzień Flagi Rzeczypospolitej 2 maja i na uroczystość 3 maja.
  4. W sobotę, 4 maja, na Mszy św. o godz. 18:00 będziemy modlić się za przyczyną św. Floriana za strażaków i ich rodziny: z Chmielna, Zawór, Łapalic i Kożyczkowa.
  5. W tym tygodniu dni eucharystyczne. W I czwartek miesiąca modlimy się o nowe, święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Godzina Święta od 17:00. W I piątek miesiąca zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 15:00 (w tym czasie okazja do spowiedzi świętej). Komunia św. o godz. 16:00. W I sobotę miesiąca zapraszamy czcicieli Matki Bożej na Msza św. o godz. 7:00 oraz nabożeństwo pierwszosobotnie.
  6. Naszych chorych, zarówno z listy ks. Wikariusza, jak i Proboszcza, odwiedzimy z posługą sakramentalną wyjątkowo w sobotę, 4 maja (od godz. 9:00).
  7. Wszystkim naszym parafianom i gościom przebywającym w naszych stronach życzymy błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu. Szczęść Boże.