VI Niedziela Wielkanocy (5.05.2024 r.)

  1. Trwa maryjny miesiąc – maj. Przez cały miesiąc zapraszamy na nabożeństwa majowe w kościele – w niedziele i dni powszednie przed Mszą św. o godz. 17:30. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych także przy krzyżach i kapliczkach.
  2. W tym tygodniu przypadają dawne Dni krzyżowe – dni modlitw o błogosławieństwo Boże w pracy na roli, o dobrą pogodę i dobre urodzaje. Modlitwy rozpoczynamy procesją o godz. 6:30, a po niej Msza św. W poniedziałek, 6 maja – procesja do krzyża w kierunku Rekowa; we wtorek, 7 maja – procesja do krzyża przy posesji państwa Piask; w środę, 8 maja, procesja do krzyża przy kościele. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie rolników, ogrodników i sadowników.
  3. W poniedziałek, 6 maja, tj. pierwszy poniedziałek miesiąca, serdecznie zapraszamy na różaniec o godz. 17:30 i Mszę św. z nabożeństwem do MB Śnieżnej, a we wtorek, 7 maja na Mszę św. wieczorną z nabożeństwem do św. Michała Archanioła.
  4. W środę zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 i spotkanie popielgrzymkowe.
  5. Uroczystość I Komunii świętej w naszej Parafii odbędzie się w niedzielę, 19 maja. Dzieci przystąpią do I komunii św. w dwóch grupach: na Mszy św. o godz. 10:00 oraz o godz. 12:00. A zatem w niedzielę „komunijną” Msze św. o godz. 7:00, 8:30, 10:00 (I Komunia), 12:00 (I Komunia) oraz o 18:00. Proszę o wyrozumiałość naszych Parafian w związku ze zmianą godzin.
  6. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek wraz z adoracją Najświętszego Sakramentu i nabożeństwem majowym o godz. 17:30. Zapraszamy.
  7. Wszystkim naszym parafianom życzymy błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu. Szczęść Boże.