XIV Niedziela zwykła (7.07.2024 r.)

  1. Witamy jak najserdeczniej wszystkich Miłych Gości, którzy rozpoczęli wakacje i urlopy. Życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku. Zapraszamy do naszego kościoła w niedziele i święta, jak również w dni powszednie.
  2. W przyszłą niedzielę, tj. 14 lipca w Chmielnie o godz. 19:00, Koncert z cyklu pt. „Usłyszeć Chmielno”. Serdecznie zapraszamy wszystkich gości i parafian. Wstęp na koncerty wolny.
  3. W każde czwartki w chmieleńskiej świątyni od godz. 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej. Zapraszamy wszystkich do nawiedzenia świątyni i modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.
  4. W każde piątki lipca i sierpnia koronka do Miłosierdzia Bożego przed Mszą św. o godz. 17:45.
  5. W tygodniu w liturgii wspominamy: czwartek – święto św. Benedykta, Patrona Europy; piątek – wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika; sobota – wspomnienie śś. Andrzeja Świerada i Benedykta.
  6. W niedzielę, 21 lipca odbędzie się Odpust w Sianowie (suma odpustowa o godz. 11:30). Tradycyjnie w niedzielę odpustową wyruszy z naszej parafii Pielgrzymka do Sianowa: o godz. 6:00 wyrusza z Wygody, około godz. 8:00 przybędzie do Chmielna i ok. 8:30 wyruszamy do Sianowa. Zachęcamy do zakupu koszulek uczestnika pielgrzymki.
  7. Wszystkim życzymy Błogosławieństwa Bożego w codziennych pracach oraz w niedzielnym wypoczynku.