II Niedziela Adwentu (10.12.2023 r.)

  1. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim za udział w Rekolekcjach Adwentowych i uroczystości odpustowej ku czci św. Mikołaja. Niech przeżycia rekolekcyjne zaowocują w naszym życiu. 
  2. W dzisiejszą niedzielę pragniemy wesprzeć Kościół katolicki na Wschodzie. Przy wyjściu z kościoła możemy składać ofiary do puszek na rzecz pomocy Kościołowi katolickiemu na Wschodzie.
  3. W kościele i biurze parafialnym po Mszach św. można nabywać poświęcone opłatki wigilijne.
  4. Caritas Parafialna ogłasza zbiórkę: „Napełnij worek św. Mikołaja”. Produkty pozostawiamy w kruchcie naszej świątyni w niedziele, 10 i 17 grudnia. W tygodniu, od 11 do 15 grudnia, w godz. 9:00-16.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej. Zachęcamy wszystkich do wzięcia czynnego udziału w tej akcji. Do worka zbieramy artykuły spożywcze, słodycze itp., by później ofiarować je w prezencie najbardziej potrzebującym.
  5. W czwartki w chmieleńskiej świątyni od godz. 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej. Zapraszamy wszystkich do nawiedzenia świątyni i modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.
  6. W piątki zapraszamy o godz. 17:30 na wystawienie Najświętszego Sakramentu połączone z modlitwą koronki do Bożego Miłosierdzia.
  7. W przyszłą niedzielę, 17 grudnia zapraszamy na spotkanie świąteczne w salce św. Pawła: Zelatorów Róż Różańcowych na godz. 14:00; członków Rady Parafialnej, Parafialny Zespół Caritas oraz członków Stowarzyszenia Dzieło św. Apostołów Piotra i Pawła na godz. 16:00.
  8. Wszystkim życzymy Błogosławieństwa Bożego na II tydzień adwentowego oczekiwania. Szczęść Boże.