Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata (26.11.2023 r.)

  1. Dzisiejsza niedziela – jako ostatnia niedziela w roku liturgicznym – jest poświęcona Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Łącznie z Mszą Świętą
    o 11:00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Akt poświęcenia Sercu Bożemu całej naszej Parafii.
  2. W I piątek miesiąca zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15:00. W tym czasie okazja do spowiedzi świętej, a o godz.16.00 komunia św. pierwszopiątkowa. W I sobotę miesiąca zapraszamy na Msze św. i nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 7:00.
  3. Naszych chorych odwiedzimy w I piątek i I sobotę miesiąca.
  4. Najbliższe spotkanie kręgu biblijnego odbędzie się nie w najbliższy wtorek, ale 5 grudnia. Od tego dnia spotkania będą odbywały się bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
  5. W przyszłą niedzielę, 3 grudnia, rozpoczynamy w Kościele czas Adwentu.
  6. W naszej wspólnocie parafialnej wraz z I niedzielą Adwentu rozpoczniemy Rekolekcje Adwentowe, przygotowujące nas jednocześnie do uroczystości odpustowej św. Mikołaja. Rekolekcje poprowadzi o. Sylwester z Łeby. Program rekolekcji na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii.
  7. Od przyszłej niedzieli będziemy rozprowadzać świece adwentowe w cenie 10 PLN. Ofiary ze sprzedaży świec adwentowych przeznaczone są na cele dobroczynne Caritas Diecezji Pelplińskiej.
  8. Wszystkim Wam i waszym bliskim życzymy Błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu. Szczęść Boże.