Uroczystość poświęcenia kościoła (29.10.2023 r.)

  1. Dzisiaj, w ostatnią niedzielę października obchodzimy rocznicę poświęcenia naszego kościoła (177. rocznica).
  2. W środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte o 7:00; 9:00; 11:00 i po południu o 15:00 łącznie z procesją żałobną na cmentarz i modlitwami za zmarłych. W dniu 1 listopada nie będzie Mszy św. wieczornej.  
  3. Dzień Zaduszny, 2 listopada (czwartek). Msze św. za zmarłych o godz. 10:00 (w kaplicy przedpogrzebowej) i po południu o 18:00 (w kościele). Po Mszy św. wieczornej procesja na cmentarz z modlitwą różańcową za naszych zmarłych.
  4. Msze św. zbiorowe za zmarłych będą odprawiane w Dzień Zaduszny o godz. 10:00 i 18:00 oraz w piątek, 3 listopada o godz. 18:00. Zdrowaśki „jednorazowe” będziemy odmawiać od niedzieli, 5 listopada do piątku 10 listopada przed Mszą św. wieczorną od godz. 17:40. Zapraszamy do modlitw za naszych zmarłych.
  5. Przypominamy, iż w dniach 1-8 listopada za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę w intencji naszych zmarłych w czyśćcu cierpiących można uzyskać odpust zupełny.
  6. Wypominki roczne zgłaszamy w biurze parafialnym przez cały listopad.
  7. W najbliższym tygodniu dni eucharystyczne. W I czwartek zapraszamy na Msze św. i adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich o godz. 17:00. W I piątek miesiąca zapraszamy o godz. 15:00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i adorację Najświętszego Sakramentu.  W tym czasie okazja do spowiedzi świętej, Komunia pierwszopiątkowa o godz. 16:00. W I sobotę zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 7:00.
  8. Naszych chorych odwiedzimy w I piątek i I sobotę miesiąca. 
  9. Wszystkim parafianom i gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu. Szczęść Boże.