XXIX Niedziela zwykła (22.10.2023 r.)

  1. Trwa miesiąc październik. Zapraszamy do naszej Świątyni na różaniec: dorośli codziennie o godzinie 17:30, a dzieci w tygodniu misyjnym także codziennie o godz. 16:00.
  2. Zachęcamy do pamięci o zmarłych w tzw. wypominkach jednorazowych i rocznych oraz w mszach św. zbiorowych. Wypisane kartki przynosimy do biura parafialnego. Wypominki roczne zgłaszamy w biurze parafialnym przez cały listopad. Jest to dla nas, duszpasterzy, okazja do spotkania się z parafianami. Zapraszamy.
  3. Przypominamy o zgłaszaniu informacji o grobach zaniedbanych i wolnych miejscach. Jeśli nie będziemy mieli informacji o tych opuszczonych grobach, staną się miejscami nowych pochówków. Pragnę poinformować, że na cmentarzu jest ponad 200 grobów, których statusu nie znamy.  
  4. Zapraszamy w środę, 25 października po Mszy św. wieczornej, na Katechezę dla dorosłych.
  5. W piątek, 27 października, wspominamy rocznicę nominacji Biskupa Pelplińskiego Ryszarda Kasyny. W naszych modlitwach pamiętajmy o naszym Księdzu Biskupie.
  6. W przyszłą niedzielę obchodzimy kolejną rocznicę poświęcenia naszego kościoła.
  7. Wszystkim naszym parafianom życzymy Błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu. Szczęść Boże.