Wniebowstąpienie Pańskie (12.05.2024 r.)

  1. Trwa maryjny miesiąc – maj. Przez cały miesiąc zapraszamy na nabożeństwa majowe w kościele – w niedziele i dni powszednie przed Mszą św. o godz. 17:30. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych także przy krzyżach i kapliczkach.
  2. W przyszłą niedzielę, tj. 19 maja, w naszej wspólnocie parafialnej Uroczystość I Komunii Św. Msze św. niedzielne o godz. 7:00, 8:30 i 18:00. Dzieci przystąpią do I Komunii św. na Mszach św. o godz. 10:00 i 12:00. Proszę o modlitwę za dzieci i rodziców naszej Parafii przeżywających ten uroczysty dzień.
  3. Zapraszamy dzieci klas III na próby przed uroczystością I Komunii św. Próby odbędą się w poniedziałek, 13 maja, wtorek, 14 maja, i środę, 15 maja. Dzieci ze SP z Chmielna (III b) oraz SP Łapalice o godz. 15:30, dzieci ze SP z Chmielna (III a) oraz SP z Kożyczkowa o godz. 16:30.
  4. Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijny w sobotę 18.05. Dzieci ze SP z Chmielna III b oraz SP Łapalice o godz. 10.00, dzieci ze SP z Chmielna III a oraz SP z Kożyczkowa o godz. 11.00.
  5. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek wraz z adoracją Najświętszego Sakramentu i nabożeństwem majowym i nowenną przed uroczystością Zesłania Ducha św. o godz. 17:30. Zapraszamy.
  6. W tym roku Uroczystość Bożego Ciała odbędzie się 30 maja. Chcielibyśmy w tym roku procesję eucharystyczną poprowadzić trasą: od kościoła w dół ul. Gryfa Pomorskiego, ul. Garncarską, ul. Bukowskiego, ulicą przy przedszkolu i wracamy ul. Gryfa Pomorskiego do kościoła.
  7. Wszystkim naszym parafianom życzymy błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu. Szczęść Boże.