X Niedziela zwykła (9.06.2024 r.)

  1. Witamy serdecznie wszystkich Miłych Gości, wypoczywających na naszej pięknej ziemi chmieleńskiej.
  2. Pragniemy podziękować wszystkim za obecność na wieczornych mszach św. w czasie trwania Oktawy Bożego Ciała. Dziękujemy dorosłym za posługę przy chorągwiach i baldachimie, dziewczynkom sypiącym kwiatki i ich opiekunkom za przygotowanie i sypanie kwiatków podczas uroczystych procesji eucharystycznych.
  3. W kolejne dni czerwca zapraszamy na nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa przed Mszą św. wieczorną o godz. 17:45.
  4. W czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00.
  5. W piątek zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronkę do Miłosierdzia Bożego i nabożeństwo czerwcowe o godz. 17:30.
  6. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: – we wtorek, 11.06 – św. Barnaby, Apostoła; – w czwartek, 13.06. – św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła; – w piątek, 14.06. bł. Michała Kozala, biskupa i Męczennika.
  7. Zapraszamy wszystkie dzieci z kl. III, które w tym roku przyjęły po raz pierwszy Komunię św., do udziału w pieszej pielgrzymce do Sianowa. Odbędzie się ona 19 czerwca (tj. środa). Szczegóły dotyczące miejsc zbiórek oraz godzin wymarszu dostępne będą u katechetów. Zachęcamy rodziców i bliskich do towarzyszenia dzieciom w tym wydarzeniu.
  8. Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego w codziennych pracach oraz w niedzielnym wypoczynku.