XI Niedziela zwykła (16.06.2024 r.)

  1. Witamy serdecznie wszystkich Miłych Gości, wypoczywających na naszej pięknej ziemi chmieleńskiej.
  2. W kolejne dni czerwca zapraszamy na nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa przed Mszą św. wieczorną o godz. 17:45.
  3. Zapraszamy wszystkie dzieci z kl. III, które w tym roku przyjęły po raz pierwszy Komunię św., do udziału w pieszej pielgrzymce do Sianowa. Odbędzie się ona 19 czerwca (tj. środa). Wymarsz o godz. 8:30 spod Ribeny w Garczu. Zachęcamy rodziców i bliskich do towarzyszenia dzieciom w tym wydarzeniu.
  4. W czwartek, 20 czerwca okazja do spowiedzi św. dla dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego od godz. 16:00 do 17:00. Zapraszamy.
  5. W piątek, 21 czerwca będziemy dziękować Panu Bogu i Opatrzności za miniony rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św. o godz. 8:00.
  6. W kalendarzu dzień 23 czerwca jest wspomnieniem Dnia Ojca. Ogarniamy modlitwą wszystkich ojców naszej wspólnoty parafialnej.
  7. Przed nami Odpust ku czci św. św. Apostołów Piotra i Pawła w dniu 29 czerwca (sobota) i tradycyjnie festyn rodzinny „Święto Piotra Rybaka”. Zapraszamy młodzież-wolontariuszy, chętnych w przygotowaniu atrakcji dla dzieci. Informacja o spotkaniu organizacyjnym wolontariuszy zostanie podana na Facebooku parafialnym.
  8. Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego w codziennych pracach oraz w niedzielnym wypoczynku.