XII Niedziela zwykła (23.06.2024 r.)

  1. Witamy serdecznie wszystkich Miłych Gości, wypoczywających na naszej pięknej ziemi chmieleńskiej.
  2. W sobotę, 29 czerwca, przypada dzień Odpustu Parafialnego – św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte w porządku niedzielnym: 7:00, 9:00, 11:00 i 18:00.
  3. W tym roku Sumie Odpustowej o godz. 11:00 i procesji eucharystycznej będzie przewodniczył Ekonom Diecezji Pelplińskiej, ks. kan. Andrzej Szopiński. Najserdeczniej zapraszamy do udziału w naszym odpuście. Bardzo proszę o przygotowanie na procesje eucharystyczną baldachimu i sztandarów.
  4. W dzień odpustu parafialnego, w imieniu Lokalnej Grupy Rybackiej, Stowarzyszenia „Katolickie Dzieło św. Ap. Piotra i Pawła”, Kaszubskiej Fundacji „Nasza Checz” oraz Naszej Parafii, zapraszamy na „Święto Piotra Patrona Rybaków”. Zapraszamy do rybackiego miasteczka zabaw dla dzieci od godz. 12:00 do 17:00, a ok. godz. 16:00 na degustacje zupy św. Piotra oraz inne atrakcje na placu przy plebanii. Zapraszamy do udziału w odpuście parafialnym naszych parafian i gości.
  5. Zapraszamy chętne osoby (wolontariuszy), którzy pomogą w organizacji Naszej Uroczystości Odpustowej, na spotkanie organizacyjne do LGR we wtorek o godz. 11:00.
  6. W czerwcu zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe przed Mszą św. wieczorną o godz. 17:45.
  7. W tym tygodniu wspominamy w liturgii: – w czwartek, 27 czerwca – Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy; – w piątek, 28 czerwca – św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
  8. W środę, 26 czerwca, po Mszy św. wieczornej zapraszamy na katechezę dla dorosłych.
  9. W tygodnie wakacyjne lipca i sierpnia nie będzie ukazywać się gazetka parafialna „Wiadomości Parafialne”. Wznowienie gazetki nastąpi w niedzielę 1.09.2024 r. 
  10. Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego w codziennych pracach oraz w niedzielnym wypoczynku.