XIII Niedziela zwykła (30.06.2024 r.)

  1. Witamy jak najserdeczniej wszystkich Miłych Gości, którzy rozpoczęli wakacje i urlopy. Życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku.
  2. W poniedziałek, 1 lipca, przypada pierwszy poniedziałek miesiąca. Serdecznie zapraszamy na Różaniec o godz. 17:30 i Mszę św. z nabożeństwem do MB Śnieżnej.
  3. We wtorek, 2 lipca na Msze św. wieczorną z nabożeństwem do św. Michała Archanioła.
  4. W tym tygodniu dni eucharystyczne. W I czwartek miesiąca modlimy się o nowe, święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Godzina Święta od 17:00. W I piątek miesiąca zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 15:00. W tym czasie okazja do spowiedzi świętej. Komunia św. o godz. 16:00. W I sobotę miesiąca zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 7:00.
  5. W I piątek miesiąca i I sobotę miesiąca odwiedzimy naszych chorych.
  6. W tygodniu w liturgii wspominamy: w środę, 3 lipca – św. Tomasza Apostoła; w sobotę, 6 lipca – bł. Marię Teresę Ledóchowską, dziewicę.
  7. W niedzielę, 14 lipca w Chmielnie, zapraszamy na X edycję Koncertów Muzyki Klasycznej z cyklu pt. „Usłyszeć Chmielno”. Koncert w Chmielnie rozpoczniemy o godz. 19:00 w kościele św. Ap. Piotra i Pawła. Serdecznie zapraszamy wszystkich gości i parafian. Wstęp na koncerty wolny.
  8. W niedzielę, 21 lipca odbędzie się Odpust w Sianowie. Tradycyjnie w niedzielę odpustową wyruszy z naszej parafii Pielgrzymka do Sianowa. O godz. 6:00 wyrusza z Wygody, około godziny 8:00 przybędzie do Chmielna i ok. 8:30 wyruszamy do Sianowa.
  9. Wszystkim życzymy Błogosławieństwa Bożego w codziennych pracach oraz w niedzielnym wypoczynku.