XXI Niedziela zwykła (27.08.2023 r.)

 1. Przeżywamy dziś ostatnią niedzielę tegorocznych, szkolnych wakacji. Wszystkim, którzy kończą swój pobyt w Chmielnie i okolicach życzymy błogosławieństwa Bożego w codziennych obowiązkach i zapraszamy ponownie w przyszłym roku.
 2. Dziękujemy wszystkim Parafianom za wspólną modlitwę w Sanktuarium w Sianowie w minioną niedzielę, 20 sierpnia.
 3. Dzisiaj, tj. 27 sierpnia zapraszamy na Koncert Muzyki Klasycznej z cyklu pt. „Usłyszeć Chmielno”. Koncert w Miechucinie w kościele św. Brata Alberta o godz. 12:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich gości i parafian. Wstęp na koncerty wolny.
 4. Dzisiaj także, w niedzielę, 27 sierpnia serdecznie zapraszamy na dożynki gminno-parafialne w Miechucinie. Tegoroczne dziękczynienie za plony rozpoczniemy świąteczną Mszą w kościele w Miechucinie o godz. 14:00.
 5. W czwartek zapraszamy na Godzinę Świętą przed Najświętszym Sakramentu od godz. 17:00.
 6. Dnia 1 września pamiętajmy w naszych modlitwach o ofiarach II wojny światowej w kolejną rocznicę jej wybuchu.
 7. W I piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00. Od godz. 15:00 do 16:00 okazja do spowiedzi świętej. Zapraszamy dzieci i młodzież do skorzystania z sakramentu pokuty przed rozpoczynającym się rokiem szkolnym i katechetycznym.
 8. W I sobotę miesiąca zapraszamy wszystkich czcicieli Niepokalanego Serca Maryi na Mszę św. o godz. 7.00 i nabożeństwo pierwszosobotnie.
 9. W I piątek i I sobotę odwiedzimy naszych chorych z posługą sakramentalną.
 10. W niedzielę, 3 września na mszę św. o godz. 14:00 zapraszamy wszystkich członków parafialnych Róż Różańcowych i czcicieli Matki Bożej Różańcowej. Po Mszy św. i modlitwie różańcowej spotkanie zelatorów Róż Różańcowych z Diecezjalnym Referentem Róż Różańcowych.
 11. Zapraszamy do zamawiania intencji na nowy rok kalendarzowy.
 12. Wszystkim naszym parafianom życzymy Błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym nowym tygodniu.