XXII Niedziela zwykła (3.09.2023 r.)

  1. Zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św. z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego i katechetycznego 4 września (poniedziałek) o godz. 8:00.
  2. Dzieci klas I zapraszamy w niedzielę, 10 września na godz. 11:00 na Mszę św., podczas której pobłogosławimy tornistry i przybory szkolne dzieci rozpoczynających naukę w szkole.
  3. Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego zachęcamy chłopców, by dołączyli do grona ministrantów. To wspaniała okazja do kształtowania charakteru, pogłębiania wiary i zaangażowania się w życie parafialne. Prosimy rodziców i dziadków by zachęcili swoje pociechy i wsparli w tym zadaniu, a chętnych prosimy zgłaszać się do ks. Tomasza.
  4. Zapraszamy chłopców i dziewczynki do udziału w „Dziecięcym Kole Misyjnym”. Zapraszamy dzieci od 7. do 12. roku życia na spotkanie organizacyjne w sobotę, 9 września o godz. 9:30.
  5. W każde czwartki w chmieleńskiej świątyni od godz. 17:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej. Zapraszamy wszystkich do nawiedzenia świątyni i modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.
  6. W każdy piątek serdecznie zapraszamy do udziału w adoracji Najświętszego Sakramentu i Koronce do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:30.
  7. W najbliższym tygodniu w liturgii wspominamy: – piątek, 8 września – Narodzenie Najświętszej Maryi Panny – w tym dniu będziemy święcić przyniesione ziarno na zasiew.
  8. W sobotę i niedzielę (9-10 września) w sanktuarium Matki Bożej w Sianowie obchodzimy odpust Narodzenia NMP. Suma odpustowa 10 września o godz. 11:30.
  9. Wszystkich Parafian zawierzamy Pani Naszej Chmieleńskiej. Szczęść Boże.