XXIV Niedziela zwykła (17.09.2023 r.)

  1. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę. Wszystkich ofiarodawców włączamy do modlitw podczas niedzielnej Sumy parafialnej.
  2. Zapraszamy rodziców dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii św. na Msze św. i spotkanie w poniedziałek, 18 września o godz. 18:00. 
  3. Zapraszamy rodziców i dzieci klas III na pobranie miary do alb komunijnych w sobotę, 23 września w salkach parafialnych w godz. 10:00-11:00.
  4. W każde czwartki w chmieleńskiej świątyni od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej. Zapraszamy wszystkich do nawiedzenia świątyni i modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.
  5. Chmieleński Chór Parafialny zaprasza na próby w czwartki o godz. 18:30. Pani Dyrygent i Chórzyści zapraszają także nowych członków do wspólnego śpiewu. 
  6. W piątek serdecznie zapraszamy do udziału w adoracji Najświętszego Sakramentu i Koronce do Bożego Miłosierdzia o godz. 17:30.
  7. Zapraszamy chłopców i dziewczynki do udziału w „Dziecięcym Kole Misyjnym”. Zapraszamy dzieci od 7. do 12. roku życia na spotkanie w sobotę o godz. 9:30.
  8. Zapraszamy na parafialny wyjazd (9-10 października) do szczególnych miejsc na Pomorzu i Warmii m.in.: Stutthof, Bisztynek, Stoczek Warmiński, Kętrzyn, Gietrzwałd. Zapisy na wyjazd w kancelarii parafialnej.
  9. W tygodniu w liturgii wspominamy: – poniedziałek, 18 września: święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski; – czwartek, 21 września: święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty; – sobota, 23 września: wspomnienie św. o. Pio.
  10. Wszystkim naszym parafianom życzymy błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu. Szczęść Boże.