XXIII Niedziela zwykła (10.09.2023 r.)

 1. W dzisiejszą niedzielę w sanktuarium MB w Sianowie obchodzimy odpust Narodzenia NMP. Suma odpustowa o godz. 11:30 pod przewodnictwem JE Ks. Biskupa Arkadiusza Okroja.
 2. Pragniemy w naszej wspólnocie parafialnej stworzyć możliwość pogłębionej lektury i medytacji słowa Bożego. Będzie to okazja do zrozumienia nie tylko sensu duchowego Pisma Świętego, ale również jego warstwy historycznej, kulturowej i językowej. Pierwsze, organizacyjne spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się we wtorek, 12 września o godz. 19:00 w salce. 
 3. Zapraszamy członków Rady Parafialnej na Mszę św. i spotkanie w dniu 13 września (środa) o godz. 18:00.
 4. Zapraszamy w czwartek, 14 września na nabożeństwo Adoracji Krzyża (przy łapalickim krzyżu) o godz. 17:30.
 5. W każde czwartki w chmieleńskiej świątyni od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej. Zapraszamy wszystkich do nawiedzenia świątyni i modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.
 6. Zapraszamy Chmieleński Chór Parafialny na próby w czwartki o godz. 18:30. Pani Dyrygent i Chórzyści zapraszają także nowych członków do wspólnego śpiewu. 
 7. Chrzty w naszej Parafii od nowego roku kalendarzowego w I niedzielę miesiąca o godz. 12:30, a przed niedzielą chrzcielną (w sobotę) po Mszy św. wieczornej katecheza dla rodziców i rodziców chrzestnych.
 8. W każdą środę o godz. 18:00 nabożeństwo nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. Zachęcamy wszystkich do składania intencji „nowennowych”.
 9. Zapraszamy rodziców dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii św. na Mszę św. i spotkanie w poniedziałek, 18 września o godz.18:00. 
 10. Serdecznie zapraszamy chłopców, którzy chcieliby dołączyć do grona ministrantów na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w sobotę, 16 września o godz. 11:30 w salce.
 11. Wszystkim naszym Parafianom życzymy Błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu.