XXV Niedziela zwykła (24.09.2023 r.)

1. W przyszłą niedzielę, 1 października, rozpoczynamy miesiąc różańcowy. Za udział w nabożeństwie różańcowym można uzyskać odpust zupełny. Różaniec codziennie w naszej świątyni o godz. 17:30.
  2. Zapraszamy dzieci pierwszokomunijne w niedzielę, 1 października na godz. 11:00. Podczas Mszy św. zostaną poświęcone różańce św. Zapraszamy.
  3. Nabożeństwa Różańcowe dla dzieci wraz z Komunią św. w środy o godz. 16:00 (szczególnie zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św.).
  4. Zapraszamy w środę, 27 września po Mszy św. wieczornej na Katechezę dla dorosłych.
  5. Zapraszamy na spotkanie osoby zapisane na parafialny wyjazd (9-10 października). Spotkanie w niedzielę, 1 października o 19:00 w salce parafialnej.
  6. W każde czwartki w chmieleńskiej świątyni od godz. 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej. Zapraszamy wszystkich do nawiedzenia świątyni i modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.
  7. W piątek serdecznie zapraszamy do udziału w adoracji Najświętszego Sakramentu i Koronce do Bożego Miłosierdzia o godz. 17:30.
  8. W tygodniu w liturgii wspominamy: – środę 27, września: św. Wincentego a Paulo; – czwartek, 28 września: św. Wacława, męczennika; – piątek, 29 września: św. Michała, Gabriela i Rafała; – sobota, 30 września: św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.
  9. Wszystkim naszym parafianom życzymy Błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu. Szczęść Boże.