XXVI Niedziela zwykła (1.10.2023 r.)

  1. Rozpoczął się październik, a wraz z nim nabożeństwa różańcowe. Zapraszamy na różaniec: codziennie o godzinie 17:30, a dla dzieci w środę o godzinie 16:00. Za udział w nabożeństwie różańcowym można uzyskać odpust zupełny.
  2. Zapraszamy w najbliższych dniach do uczestnictwach w szczególnych nabożeństwach. W każdy I poniedziałek miesiąca o godz. 18:00 na Mszę św. i nabożeństwo ku czci Pani Naszej Chmieleńskiej oraz w każdy I wtorek miesiąca o godz. 18:00 na Mszę św. i nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła. W I czwartek miesiąca modlimy się za kapłanów oraz o powołania kapłańskie i misyjne. Zapraszamy na Godzinę Świętą przed Najświętszym Sakramentu od godz. 17:00. W I piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa Koronką do Miłosierdzia Bożego o 15:00, a także okazja do spowiedzi świętej. Komunia św. pierwszopiątkowa o godz. 16:00. Zaś w I sobotę miesiąca o godz. 7:00 na Mszę św. i nabożeństwo pierwszosobotnie.
  3. W piątek, 6 października i sobotę, 7 października odwiedzimy naszych chorych z posługą sakramentalną.
  4. Za miesiąc w Kościele obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych oraz wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Zapraszamy do modlitwy za naszych zmarłych. Od dzisiaj można zabrać do wypisania kartki wypominkowe jednorazowe i na tzw. Msze św. zbiorowe. Wypisane kartki przynosimy do biura parafialnego. Natomiast wypominki roczne prosimy zgłaszać w biurze parafialnym przez cały listopad.
  5. W przyszłą niedzielę przed naszym kościołem zostanie przeprowadzona zbiórka na rzecz Kartuskiego Hospicjum w ramach akcji „Dwa Światy”. Za każdy gest miłosierdzia bardzo dziękujemy.
  6. Wszystkim naszym gościom i parafianom życzymy Błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu. Szczęść Boże.