XXXI Niedziela zwykła (5.11.2023 r.)

  1. Zakończył się październik i wspólna modlitwa różańcowa. Dziękujemy za uczestnictwo dzieci, młodzieży i starszych w nabożeństwach różańcowych.
  2. Za nami dni świąteczne: Wszystkich Świętych oraz Dzień Zaduszny. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim za troskę o nasz cmentarz parafialny, groby naszych bliskich oraz za pamięć w modlitwie.
  3. Od 5 do 10 listopada przed Mszą św. wieczorną o 17:40 odmawiamy tzw. „zdrowaśki listopadowe”. Zapraszamy na modlitwy do naszej świątyni.
  4. Przypominamy o zgłaszaniu informacji o grobach zaniedbanych i wolnych miejscach. Jeśli nie będziemy mieli informacji o grobach, staną się miejscami nowych pochówków.
  5. Zachęcamy do pamięci o naszych zmarłych w tzw. wypominkach rocznych. Zgłaszamy imiona i nazwiska w biurze parafialnym przez cały listopad. Za zmarłych modlimy się w każdą niedzielę przed sumą parafialną o 11:00.
  6. Zapraszamy w poniedziałek, 6 listopada, na Mszę św. wieczorną wraz z nabożeństwem do MB Śnieżnej, Pani Naszej Chmieleńskiej, a we wtorek, 7 listopada, na Mszę św. wieczorną wraz z nabożeństwem do św. Michała Archanioła.
  7. Zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych na Mszę św. i katechezę w środę, 8 listopada, o godz. 18:00.
  8. W sobotę, 11 listopada, przypada Święto Niepodległości. To dzień wspomnienia św. Marcina z Tours i dzień modlitw w intencji naszej Ojczyzny. Zapraszamy tego dnia na dodatkową Mszę św. o 10:00. Zwracamy się z prośbą o wywieszenie na naszych domach flag biało-czerwonych.
  9. W przyszłą niedzielę przeżywamy Dzień Modlitwy i Solidarności z Kościołem Prześladowanym (Syria). Przed kościołami zbiórka do puszek na rzecz Stowarzyszenia „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.
  10. Wszystkim naszym gościom odwiedzającym w tym czasie groby najbliższych i parafianom życzymy Błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu. Szczęść Boże.