XXXII Niedziela zwykła (12.11.2023 r.)

  1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Dzień modlitwy i solidarności z Bliskim Wschodem. Przed kościołami zbiórka do puszek na rzecz Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  2. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na tacę w drugą niedzielę miesiąca – w naszą niedzielę inwestycyjną. Wszystkich ofiarodawców włączamy do modlitw podczas Sumy parafialnej.
  3. Zachęcamy do pamięci o naszych zmarłych w tzw. wypominkach rocznych. Zgłaszamy imiona i nazwiska w biurze parafialnym przez cały listopad, za zmarłych modlimy się w każdą niedzielę przed Sumą parafialną.
  4. W każde środy o godz. 18:00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w modlitwę poprzez osobiste intencje które może składać wcześniej do skrzynki intencyjnej w Kościele bądź przez stronę parafialną.
  5. W czwartki w chmieleńskiej świątyni od godz. 17:00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej. Zapraszamy wszystkich do nawiedzenia świątyni i modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.
  6. W piątki zapraszamy o godz. 17:30 na wystawienie Najświętszego Sakramentu połączone z modlitwą koronki do Bożego Miłosierdzia.
  7. Wszystkim Państwu życzymy Błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu i pokoju w naszych sercach. Szczęść Boże.