Zawody ministrantów na etapie rejonowym

Dzięki październikowemu tryumfowi w rozgrywkach dekanalnych mistrzostw piłki halowej, w sobotę (10 lutego) nasi ministranci wzięli udział w etapie rejonowym tych rozgrywek. Odbywał się on w Starej Kiszewie. W turnieju wzięło udział łącznie 16 drużyn. Każdy z naszych zawodników mógł „powąchać” murawy i pomóc przebrnąć drużynie tak daleko, jak to możliwe. Nie zabrakło pięknie strzelonych bramek czy świetnych interwencji bramkarskich (ostatni mecz wygraliśmy aż 3:0). Choć poziom był wysoki, udało nam się zająć 4. miejsce. Był to świetny czas na integrację oraz na uświadomienie sobie, że w przyszłym roku z pewnością możemy zajść dalej. Na zakończenie wspólnie udaliśmy się na prawdziwą, włoską pizzę, aby odpocząć po wysiłku, który każdy włożył w końcowy wynik.