II Niedziela zwykła (14.01.2024 r.)

1. Serdecznie dziękujemy za dar modlitwy i wsparcie dla Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie. Wszystkich ofiarodawców włączamy do modlitw podczas Sumy Parafialnej.
  2. Trwa w naszej Parafii Kolęda Duszpasterska. Cieszymy się, że możemy w ten sposób podtrzymywać polską tradycję i wypraszać Błogosławieństwo Boże dla naszych Parafian.
  3. W kalendarzu cywilnym przyjęło się wspominanie w dniu 21 i 22 stycznia wszystkich naszych kochanych Babć i Dziadków. Niech towarzyszy im nasza modlitwa, życzliwość i wdzięczność.
  4. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11:00 trzech naszych ministrantów zostanie włączonych do grona lektorów.
  5. W niedzielę, 28 stycznia zapraszamy na Msze św. o godz. 11:00, dzieci przygotowujące się do I Komunii św., podczas Mszy św. zostaną poświęcone świece komunijne i medaliki. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.
  6. W tygodniu w liturgii wspominamy: – środę 17 stycznia – św. Antoniego, opata; – piątek 19 stycznia – św. Józefa Pelczara, biskupa.
  7. W czwartki zapraszamy na Godzinę Świętą od godz. 18:00, a w piątki modlimy się Koronką do Miłosierdzia Bożego przed Mszą św. o godz. 18:45.
  8. Wszystkim życzymy Błogosławieństwa Bożego w kolejnym tygodniu. Szczęść Boże.