Niedziela Chrztu Pańskiego (7.01.2024 r.)

  1. Dzisiejszą Niedzielą kończymy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. W tradycji polskiej trwa jednak zwyczaj śpiewania kolęd i pozostawienia choinek do dnia 2 lutego, czyli święta Ofiarowania Pańskiego. Zachęcamy do podtrzymywania tradycji.
  2. Trwa w naszej Parafii Kolęda Duszpasterska. Cieszymy się, że możemy spotkać się z naszymi mieszkańcami i wypraszać Błogosławieństwo Boże dla Rodzin Naszej Parafii.
  3. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane podczas Mszy św. w niedzielę inwestycyjną.
  4. W przyszłą niedzielę, 14 stycznia naszą modlitwą i ofiarą wspieramy Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.
  5. W czwartki zapraszamy na Godzinę Świętą od 18:00. W tym czasie okazja do spowiedzi świętej.
  6. W styczniu modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia w piątki o godz. 18:45.
  7. Nasza Parafia organizuje Pielgrzymkę m.in. do Asyżu, Rzymu, Padwy, San Giovani Rotondo w dniach 8-17 kwietnia 2024 r. Proszę osoby zadeklarowane o kontakt w najbliższych dniach w celu wstępnej opłaty rezerwacyjnej.
  8. Wszystkim życzymy Błogosławieństwa Bożego w kolejnym tygodniu nowego roku. Szczęść Boże.