Mecz przyjaźni z ministrantami ze Zblewa

Po tegorocznych rozgrywkach ministrantów na etapie rejonowym pozostał pewien niedosyt. Zaprosiliśmy zatem naszych rywali (pod opieką pochodzącego z naszej parafii ks. Pawła Dułaka) do Chmielna, abyśmy mogli zmierzyć się z sobą raz jeszcze. Podzieliliśmy się na dwie kategorie (młodsza i starsza). Rozegraliśmy razem cztery spotkania (po dwa dla każdej kategorii). Każda z drużyn zanotowała po jednym zwycięstwie, dlatego w dobrych nastrojach udaliśmy się na salkę parafialną, by przy rozmowach zjeść razem pizzę.

Na zakończenie spotkania wybraliśmy się do kościoła, by zawierzyć Panu Bogu czas Wielkiego Postu, a przede wszystkim okres Triduum Paschalnego – czas wzmożonej koncentracji każdego ministranta. Nasi goście sprezentowali nam pamiątkową piłkę z autografami oraz zaprosili nas do siebie. Zaproszenie zostało przyjęte.