Niedziela Świętej Rodziny (31.12.2023 r.)

  1. W poniedziałek, tj. 1 stycznia 2024 r. uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, msze św. w porządku niedzielnym.
  2. Przypominamy, że Msze św. wieczorne w okresie trwania kolęd o godz. 19:00.
  3. Zapraszamy w poniedziałek, 1 stycznia na Msze św. wieczorną wraz z nabożeństwem do MB Śnieżnej Pani Naszej Chmieleńskiej, a we wtorek, 2 stycznia na Msze św. wieczorną wraz z nabożeństwem do św. Michała Archanioła.
  4. W I czwartek miesiąca zapraszamy na Godzinę Świętą od 18:00, a w I piątek miesiąca na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 15:00. W tym czasie okazja do spowiedzi świętej, a o godz. 16:00 Komunia św. pierwszopiątkowa.
  5. W I sobotę miesiąca Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Święto „Trzech Króli”. Msze św. w porządku niedzielnym. Nabożeństwo pierwszosobotnie połączone z Mszą św. o godz. 7:00. Ofiary składane w święto Trzech Króli przeznaczone są na misje katolickie na świecie. O godz. 14:00 zapraszamy dorosłych i dzieci na Spotkanie przy żłóbku.
  6. W przyszłą niedzielę uroczystość Chrztu Pańskiego.
  7. Trwają wizyty kolędowe, bardzo dziękujemy za miłe przyjęcia do swoich domów, wspólne modlitwy i ofiary składane na parafialne inwestycje.
  8. Wszystkim życzymy Błogosławieństwa Bożego w pierwszym tygodniu nowego roku AD 2024. Szczęść Boże.