V Niedziela zwykła (4.02.2024 r.)

  1. Bardzo serdecznie witamy wszystkich, którzy rozpoczęli ferie zimowe w Chmielnie i na ziemi kaszubskiej. Życzymy pięknego i bezpiecznego pobytu w naszych stronach i zapraszamy do naszej świątyni.
  2. W poniedziałek, 5 lutego przypada wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. W tym dniu błogosławimy sól, chleb i wodę. Do św. Agaty zwracają się wierni w różnych nieszczęściach życiowych, chorobach, nawałnicach, trzęsieniu ziemi. Zabieramy do domów poświęcony „chleb i sól św. Agaty”.
  3. W poniedziałek, 5 lutego, tj. pierwszy poniedziałek miesiąca, serdecznie zapraszamy na Różaniec o godz. 17:30 i Mszę św. wieczorną z nabożeństwem do MB Śnieżnej.
  4. We wtorek, 6 lutego zapraszamy na Mszę św. wieczorną wraz z nabożeństwem do św. Michała Archanioła.
  5. Zapraszam na spotkanie Rady Parafialnej w środę, 7 lutego po Mszy św. wieczornej.
  6. W piątek o godz. 17:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  7. W czwartek, 8 lutego rocznica śmierci ks. Prałata Franciszka Koski. Pamiętajmy w naszych modlitwach o byłym proboszczu chmieleńskim.
  8. W czwartek, zapraszamy od godz. 17:00 do naszej Świątyni na Godzinę świętą. Podczas adoracji okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty.
  9. Niedziela, 11 lutego to ostatnia niedziela karnawału. Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 11:00 do Mszy św. wieczornej. W poniedziałek, 12, i wtorek, 13 lutego od Mszy św. porannej do Mszy św. wieczornej. Zapraszamy wszystkich parafian do nawiedzenia świątyni i adoracji Najświętszego Sakramentu. W niedzielę, 11 lutego przypada także Dzień Matki Bożej z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy w modlitwach o wszystkich chorych naszej Parafii.
  10. Wszystkim Wam życzymy Błogosławieństwa Bożego w kolejnym tygodniu. Szczęść Boże.