Wyremontowaliśmy salkę parafialną

Przez ostatnie dni nasza salka parafialna nie mogła przyjmować gości z uwagi na podjęte prace remontowe. W ich ramach wymalowaliśmy ściany, zlikwidowaliśmy zamurowane drzwi, zredukowaliśmy liczbę lamp, zarchiwizowaliśmy nadgryzione zębem czasu materiały wspólnot parafialnych, ograniczyliśmy liczbę dostępnych krzeseł, zyskując tym samym sporo miejsca, co umożliwiło nam przygotować strefę dla dzieci i młodzieży. W odświeżonym natomiast aneksie kuchennym postawiliśmy lodówkę i przygotowaliśmy ekspres do kawy. Za solidnie przeprowadzony remont dziękujemy p. Piotrowi i jego współpracownikom.

Tak odświeżona salka gotowa jest na przyjęcie wszystkich miłych gości, szczególnie członków naszych wspólnot parafialnych. Wszystkie spotkania i działania w niej podejmowane będą, jak ufamy, objęte wsparciem św. Pawła Apostoła, którego wybraliśmy na patrona salki.