XXVIII Niedziela zwykła (15.10.2023 r.)

  1. Trwa miesiąc październik. Zapraszamy do naszej Świątyni na różaniec: codziennie o godzinie 17:30, zaś dzieci zapraszamy w środę o godz. 16:00.
  2. Serdecznie dziękuję za ofiary składane w minioną niedzielę inwestycyjną i za ofiary składane dziś na stypendialne „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Za wszelką Waszą życzliwość i hojność Bóg Zapłać.
  3. Już niedługo w Kościele obchodzimy święta: Wszystkich Świętych oraz wspomnienie wszystkich zmarłych. Zapraszamy do modlitwy za naszych zmarłych. W gablocie pod chórem można zabrać do wypisania kartki wypominkowe jednorazowe i na tzw. msze św. zbiorowe. Wypisane kartki przynosimy do biura parafialnego. Wypominki roczne prosimy zgłaszać w biurze parafialnym przez cały listopad.
  4. Prosimy o kontakt i informacje dotyczące starych grobów. Obecnie na naszym cmentarzu taki nagrobków jest ponad 200.
  5. W każde czwartki w chmieleńskiej świątyni od godz. 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej. Zapraszamy wszystkich do nawiedzenia kościoła i modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.
  6. W piątki października zapraszamy o godz. 17:30 na nabożeństwo różańcowe połączone z modlitwą koronki do Bożego Miłosierdzia.
  7. Wszystkim naszym parafianom życzymy Błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu. Szczęść Boże.