XXXIII Niedziela zwykła (19.11.2023 r.)

  1. Dziękujemy za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę – w naszą niedzielę inwestycyjną. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg Zapłać!” W dzisiejszą niedzielą wspieramy nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie i modlimy się za moderatorów, profesorów i alumnów pelplińskiego Seminarium.
  2. Przyszła niedziela jest poświęcona Jezusowi Chrystusowi – Królowi Wszechświata (ostatnia niedziela roku liturgicznego). Po Mszy św. o godz. 11:00 przed wystawionym Najświętszym Sakramencie odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Akt poświęcenia Sercu Bożemu.
  3. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11:00 ośmiu kandydatów włączymy do grona ministrantów. Zapraszamy rodziny i przyjaciół chłopców do towarzyszenia im w tej chwili. Następny nabór do liturgicznej służby ołtarza uruchomimy w lutym przyszłego roku.
  4. W każde środy o godz. 18:00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w modlitwę poprzez podanie intencji, które może składać do „skrzynki” w Kościele bądź przesyłać przez stronę parafialną (u góry strony zakładka Nowenna do MB Nieustającej Pomocy).
  5. W czwartki w chmieleńskiej świątyni od godz. 17:00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej. Zapraszamy wszystkich do nawiedzenia świątyni i modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.
  6. W piątki zapraszamy na godz. 17:30 na adorację Najświętszego Sakramentu i Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  7. Przypominamy o pamięci o zmarłych w tzw. wypominkach rocznych. Zgłaszamy imiona i nazwiska w biurze parafialnym przez cały listopad, a modlimy się za zmarłych w każdą niedzielę 15 min. przed Sumą Parafialną o godz. 11:00. 
  8. W środę, 22 listopada, wspominamy dzień patronki Muzyki Kościelnej, św. Cecylii. Pamiętajmy w modlitwach o naszym Panu Organiście oraz o naszym Chórze Parafialnym wraz z Panią Dyrygent.
  9. Wszystkim Wam i Waszym bliskim życzymy Błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu i Bożego pokoju w sercach. Szczęść Boże.